Nissan Qashqai

PÔVODNÁ 32 010,- € 23 000,- €
1.3 DIG-T 160HP Tekna + Premium p ack (Htd wscr + BOSE + Glassroof) (E6D) (MY18) / Skladové vozidlá

Popis

MESTU ODOLNÝ CROSSOVER NISSAN QASHQAI

VYROBENÝ, ABY VYNIKAL Z DAVUVIAC NEŽ LEN DIZAJN

Je to spôsob života. Nový Nissan QASHQAI robustne a elegantne nielen vyzerá. On robustný a elegantný skutočne je. Nissan vytvoril prvý crossover a teraz predstavuje novú generáciu. Ukážkovo nekompromisne spája svet terénnej jazdy a tradičného hatchbacku.Svetlá miest sa v jeho elegantnej aerodynamickej karosérii nielen odrážajú. Úplne ju rozsvietia. Odvážnosť dizajnových prvkov a kompaktná veľkosť karosérie spolu s vysoko umiestnenými sedadlami posilňujú sebavedomie vodiča v meste. Je odvážny. Je dynamický. Je to nový Nissan QASHQAI.


POKROČILÁ TECHNOLÓGIA

NOVÝ NISSAN QASHQAI JE NABITÝ VYSPELÝMI TECHNOLÓGIAMI UMOŽŇUJÚCIMI ÚPLNÚ KONTROLU

NISSANCONNECT

PREPOJTE SA S MESTOM, AKO NIKDY PREDTÝM

Konzola NissanConnect ponúka širokú škálu funkcií a neuveriteľne ľahko sa ovláda vďaka antireflexnej 7" dotykovej obrazovke s vysokým rozlíšením. Ponúka výkonnú kombináciu audiofunkcií, navigácie a komunikácie a špičkové možnosti pripojenia a integrácie so smartfónmi. Nový QASHQAI je neoddeliteľnou súčasťou vášho prepojeného životného štýlu, rovnako ako smartfón, tablet a počítač.

SYSTÉM INTELIGENTNÉHO KĽÚČA

VŠETKO, ČO MÔŽE MESTO PONÚKNUŤ, NA DOTYK TLAČIDLA

Vodič nového Nissanu QASHQAI nemusí nikde loviť kľúče od auta. Je tu totiž inteligentný kľúč. Táto neobyčajná funkcia vám umožní otvoriť a naštartovať crossover stlačením tlačidla, takže už nikdy nebudete musieť hľadať kľúče. Vďaka takto pohodlnému riešeniu vám už zostáva len vychutnať si plynulú jazdu mestom.

TFT DISPLEJ

OVLÁDANIE JAZDY NIKDY NEBOLO TAKÉ INTUITÍVNE

Na jedinom jasnom 5" farebnom TFT displeji môžete zobraziť a ovládať všetky hlavné parametre v reálnom čase. Podrobná navigácia, systém monitorovania tlaku v pneumatikách, meno volajúceho a upozornenie na vybočenie z jazdného pruhu. Navyše vďaka intuitívne rozvrhnutým ovládacím prvkom na volante máte všetko pod kontrolou, bez toho aby ste museli zložiť ruky z volantu. V priestore pre vodiča Nissanu QASHQAI sa ocitnete v strede všetkého.

INTELIGENTNÝ PARKOVACÍ ASISTENT NISSAN

PARKOVANIE V MESTE NEBOLO NIKDY TAKÉ POHODLNÉ

Nový Nissan QASHQAI vie, ako dať o sebe vedieť. Kto by sa chcel trápiť pri parkovaní? Inteligentný parkovací asistent Nissan vás vždy bezpečne a s istotou usadí do voľného miesta a ani na chvíľku nezaváha. Sám si odhadne veľkosť miesta, takže vám ušetrí energiu na iné veci.

VYSOKÝ VÝKON

NOVÁ DEFINÍCIA PLYNULÉHO POHYBU

Nový Nissan QASHQAI sa s nástrahami vozovky vyrovnáva ako žiadne iné vozidlo. Keď sa naučíte ovládať pocit vysokého výkonu a účinnosti, budete môcť využívať výraznú úsporu paliva a zníženie emisií CO2, ktoré prináša vylepšená aerodynamika, zníženie celkovej hmotnosti a inovatívny systém stop/štart. Vďaka riadeniu podvozka a novej prevodovke XTRONIC získate dokonalú kontrolu a vylepšenú  odozvu pre lepší pôžitok z jazdy.


NISSAN SAFETY SHIELD

POCIT SILY

POKROČILÁ BEZPEČNOSTNÁ TECHNOLÓGIA

Vďaka celému radu najnovších bezpečnostných technológií vozovku sledujú ďalšie oči, ktoré spolupracujú so systémom predchádzania čelnej zrážke. Ten podľa potreby vysiela svetelný a zvukový výstražný signál. Ak vodič nereaguje, aktivuje sa systém núdzového brzdenia, ktorým sa vozidlo spomalí. Ak je navyše v mŕtvom uhle na niektorej strane vozidla iné vozidlo, vo vonkajšom spätnom zrkadle sa rozsvieti kontrolka. Ak dávate znamenie o zmene smeru jazdy, chystáte sa prejsť do iného jazdného pruhu a iné vozidlo je nebezpečne blízko, kontrolka začne blikať a zaznie zvuková výstraha. Táto funkcia nového Nissanu QASHQAI vás upozorní, ak sa niečo blíži z ktorejkoľvek strany, pretože pokrýva celých 360 stupňov.Nehrozí mikrospánok ani strata pozornosti: systém posudzuje úroveň vodičovej koncentrácie a únavy podľa príslušných signálov a upozorní ho svetelným a zvukovým signálom, keď potrebuje prestávku.

VIDITEĽNEJŠÍ NEŽ KEDYKOĽVEK PREDTÝM

Objavte riadenie plné života vďaka technológiám – vylepšené riadenie obohatené o najpokročilejšiu technológiu Nissan Safety Shield. Vďaka kamerám a senzorom ponúka nový Nissan QASHQAI osem rôznych bezpečnostných systémov, ktoré vám dohromady dodajú istotu riadenia a budú vás neustále informovať, čo sa okolo vás deje. A to nie je všetko. Podporný systém diaľkových svetiel maximalizuje váš výhľad zapnutím diaľkových svetiel. Tie potom dočasne vypína podľa vzdialenosti blížiacich sa vozidiel, čo vylepšuje podmienky na riadenie. Vďaka svetlometom kompletne vybaveným technológiou LED ponúka tento crossover bohatšiu a lepšie osvetlenú jazdu.

Predchádzajúce vozidlo
Nasledujúce vozidlo
 • Karoséria
  Hatchback
 • Rok uvedenia do prevádzky
  2018
 • Najazdené
  11 000 km
 • Farba
  BIELA PEARL
 • Poťahy
  Textil
 • Palivo
  Benzín
Benzín
Objem motora 1333 ccm
Spotreba paliva 6.6 l
Výkon 117 kW
Zrýchlenie z 0 na 100 km/h 8.9 s