ŽIVOT S ÚŽITKOVÝM ELEKTROMOBILOM

E-NV200

  • 100% ekologická prevádzka
  • Dojazd AŽ 170 KM
  • Kapacita nákladového priestoru 3474 litrov
cena od 37 680,- € *
Nissan E-NV200

Popis

STE PRIPRAVENÍ ZMENIŤ SVOJE PODNIKANIE? PRIPRAVTE SA NA PRECHOD NA ELEKTRINU.

Keď skombinujete náš zákazníkmi oceňovaný model NV200 a špičkový 100 % elektrický Nissan LEAF (ktorého sa predalo už viac než 130 000 kusov), získate revolučné a inovatívne výhody pre svoje podnikanie. Vozidlo e-NV200 je vybavené rovnakou technológiou ako Nissan LEAF. Jeho zaobstaranie sa oplatí už od začiatku. Vďaka 100 % elektrickej prevádzke budete môcť významne znížiť prevádzkové náklady a negatívny dopad vášho podnikania na životné prostredie. S modelom e-NV200 sa vám otvárajú nové možnosti podnikania. Zvoľte si spôsob práce, ktorý vám bude najviac vyhovovať.

ZNÍŽTE SVOJE NÁKLADY. ZVÝŠTE SVOJU EFEKTIVITU.

Predstavte si, že by ste už nikdy nemuseli utrácať množstvo peňazí za benzín, výmenu oleja alebo servis prevodovky. To sa vám môže splniť! Prejdite s modelom e-NV200 na 100 % elektrický pohon. Znížite nielen prevádzkové náklady, ale ušetríte taktiež čas. Údržba tohto typu vozidla znamená kratšie prestoje. Najväčšou výhodou však je, že toto cenovo veľmi výhodné vozidlo je jedno z najekologickejších sériovo vyrábaných dodávok na trhu.

VYTVORENIE NOVÝCH OBCHODNÝCH PRÍLEŽITOSTÍ

Pretože model e-NV200 je vozidlo s nulovými emisiami a tichým motorom, môžete ho využiť k nočným rozvozom v obytnej zástavbe, zastrešených priestoroch a chránených oblastiach. Už žiadny hluk a znečistenie v dôsledku CO2 na pracovisku a u vašich zákazníkov.

PRACUJTE SO 100% ELEKTRICKÝM VÝKONOM

Než vyrazíte, skontrolujte, že máte úplne nabité. Tak získate 170 km(NEDC- New European Driving Cycle) 1 navšetky vaše vykládky, vyzdvihnutia, schôdzky a dodávky. Nissan e-NV200 ponúka štyri režimy nabíjania: Batériu je možné nabíjať asi 30 minút prostredníctvom nabíjacieho portu k rýchlemu nabíjaniu, 42 alebo 8 hodín pomocou n ástennej nabíjačky alebo akejkoľvek bežnej domácej zásuvky3 alebo na pracovisku po dobu 12hodín pomocou kábla EVSE. Stačí si vybrať, ktorý spôsob je pre vás najpohodlnejší. Vďaka systému regeneratívneho brzdenia z každého nabíjania svojho vozidlae-NV200 získate maximum. Pri jazde bez motoru, spomaľovaní alebo brzdení sa batériadobíja. Získate tak výhodu v prevádzke, kde je nutné neustále zastavovať a znovu sa rozbiehať.

Technické špecifikácie

Elektro
Maximálna rýchlosť 123 km/h
Maximálny výkon 80 kW
Zrýchlenie z 0 na 100 km/h 14 s

Cenník

e-NV200 - Cenník

Červená Active (Z10)
Červená Active
Z10
Černá (GN0)
Černá
GN0
Šedá (K51)
Šedá
K51
Stříbrná Sharp (KL0)
Stříbrná Sharp
KL0
Bílá (QMI)
Bílá
QMI
Tyrkysovo modrá (RBM)
Tyrkysovo modrá
RBM
Modrá (BW9)
Modrá
BW9

Spotlight